1 Kg šťavnatých žebírek marinovaných v domácí BBQ s přílohou i oblohou a předkrmem jen za 179 Kč! Vše bez konzervantů a dochucovadel.

-50%
Již nelze zakoupit
Původní cena
360 Kč
Po slevě
179 Kč
Prodáno
104x
Marinovaná poctivá žebra v domácí BBQ bez dochucovadel a ecek
Vaše nabídka na SlevaJakBrno
Neutrácejte zbytečně za reklamu
a vyzkoušejte nový způsob propagace.
  • 1 Kg šťavnatých žebírek marinovaných v domácí BBQ
  • S přílohou a bohatou oblohou
  • Předkrm škvarková pomazánka s čerstvým chlebem
  • Veškerá jídla jsou domácí výroby, žádné éčka ani koncentráty!
  • Nekuřácká restaurace
  • Oddělený velký dětský koutek pro děti
  • Jídlo určeno pro konzumaci v restauraci
  • Využití voucheru je od 15 do 21 hod., nutná rezervace na tel. 731 280 295
  • Platnost voucheru je od DNES do 12.12.2014

Jako Doma
Hilleho 5 (vchod z ul. 28. října)
Brno - střed

Web
Tel: 731 280 295
Email: jakodomabrno@seznam.cz
Facebook

Už se Vám také sbíhají sliny na pečená žebírka plné masa s bohatou přílohou? Pokud ano, už jste zajisté přesvědčeni o svém volném večeru.

Žebírka jsou podávána se vším všudy! Chleba, kozí rohy, hořčice, navíc úsměv vytvoří, na chuť naladí a čekání na žebra zkrátí předkrm domácí škvarková pomazánka s čerstvým chlebem. V restauraci Jako Doma džbánek s vodou a citrónem je na požádání samozřejmostí.

Díky své koncové přípravě s domácí marinádou BBQ a s tajnou přísadou kuchaře, žebírka získají delikatesní nezaměnitelnou chuť. Vše je umocněno výtečnou přílohou, prostředím i obsluhou. Restaurace je navíc nekuřácká, takže si své jídlo užijete 100%!


fotografie žebírek

Tato pochoutka je určena ke konzumaci v restauraci od 15 do 21 hodiny a bude Vám je servírovat příjemná a profesionální obsluha. Pokud však porci nesníte, můžete si ji nechat zabalit s sebou.

Restaurace Jako Doma

Vítejte v restauraci Jako doma, poctivá Česká kuchyně jako od maminky za super ceny, velké porce, vše domácí výroby - domácí knedlíky, bramborový salát, nudle, vývary,... nevaříme nic z koncentrátů!

Denní menu s neomezenou polévkou, stálé menu s domácí škvarkovou pomazánkou a čerstvým pečivem jako pozornost podniku, specialitky,dezerty, saláty,.... Příjemné nekuřácké prostředí s velkým dětským koutem plným hraček, skluzavka, prolízačka, kreslící kout, atd.

 

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.