Káva s domácím dezertem v nově otevřeném podniku v centru Brna jen za 49 Kč! Sladké pokušení a domácí pražená káva za půlku ceny!

-51%
Koupit za 49 Kč
Původní cena
102 Kč
Můžete nakupovat ještě
97h 19m 58s
Prodáno
4x
Káva a dezert v centru Brna za akční cenu
  • Káva dle vlastního výběru (espresso, latte machiatto, cappucino)
  • Dezert dle vlastního výběru (domácí jablkový závin nebo rakvička se šlehačkou)
  • Čerstvě pražená káva z malé rodinné pražírny Koráb
  • Přijďte kdykoliv máte chuť bez rezervace
  • Nově otevřená kavárna & vinárna
  • Sleva je pod ochranou garance vrácení peněz
  • Platnost voucheru je od DNES do 21.6.2014

Kavárna a vinárna
Hobby sklep U Dvou zvířat

Novobranská 14,
Brno - centrum

Otevíraci doba:
Po-Pá 13:00-22:00
So-Ne 16:00-22:00

Facebook
Tel: 605 112 818

Sladké pokušení v centru Brna a poklidné posezení u kávy je tou správnou příležitostí k opravdovému odpočinku. Když si s sebou vezmete drahou polovičku, o to víc si tyto nezapomenutelné chvíle užijete.

Všichni milovníci sladkého a dobré kávy POZOR! Nyní si můžete dopřát za pouhých 49 Kč kávu dle Vašeho výběru i s dezertem. Ideální možnost načerpat novou energii do rušného městského života.

Na výběr budete mít ze 3 druhů káv: espresso, latté macchiato a cappucino. Káva je prvotřídní kvality z domácí pražírny Koráb (100% arabica - excalibur) a profesionálně připravena příjemnou obsluhou.

 

 

Na všechny hořkosti světa rázem zapomenete po prvním soustu lahodného dezertu, které si tu pro Vás připravili. Na výběr máte poctivý domácí jablkový štrůdl se šlehačkou nebo rakvičku se šlehačkou.

Kavárna a vinárna disponuje příjemným prostředím a profesionálním personálem, a to vše dopomáhá k stoprocentní spokojenosti všech návštěvníků.

Kromě kvalitního kávy se můžete stavit na domácí víno z rodinné vinice u Šatova. Zůčastnit se můžete taky bohatého programu rozmanitých hobby kurzů např. Klub šikovných ručiček, kde se schází spousta lidí, zaměřené na výrobu šperků, mýdel, vyšívání...